Szkolny Konkurs Interpretacji Wierszy dla klas 1-3.

13 marca 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Interpretacji Wierszy dla klas I-III i oddziału sześciolatków. Wzięło w nim udział 50 uczniów. Prezentacje oceniało jury w składzie: przedstawiciel Rady Rodziców SP nr 9 Pani Paulina Górecka-Białas, nauczyciel polonista ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Toruniu Pani Ida Skerska-Chojnacka oraz nauczyciel naszej szkoły Pani Magdalena Bożykowska. Jury nagrodziło następujące osoby:

oddziały przedszkolne:

I miejsce: Kacper Wiśniewski
wyróżnienia: Julia Małkiewicz i Marianna Drobysz

klasy pierwsze:

I miejsce: Arkadiusz Partyka
II miejsce: Lena Strąk
III miejsce: Dorota Koprowska
wyróżnienie: Timofii Klinskykh, Michalina Zarembska.

klasy drugie:

I miejsce: Bianka Będkowska
II miejsce: Aleksandra Jezierzańska
III miejsce: Tomasz Iwicki

klasy trzecie:

I miejsce: Kamila Aleksandrowicz
II miejsce: Oliwia Czechowicz / Olaf Zawadzki
III miejsce:  Aleksandra Krzysiek wyróżnienie: Oleksandr Klinskykh

Wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody sponsorowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 9. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Organizatorzy Anna Pilarska i Violetta Napierska dziękują uczniom za udział w konkursie i gratulują wspaniałych prezentacji. Dziękują członkom Jury, Wychowawcom oraz Rodzicom za przygotowanie dzieci oraz Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród.

Do zobaczenia za rok!